نتایج جستجو برای عبارت :

مطالب جدید مجله اینترنتی گوناگون

Shirazart.blog.ir 
* بعضی از مجله ها برای تعدادی از مطالب و مهم خود نشانه های ثابتی دارند که در همه ی شماره ها و همراه عنوان آن مطالب چاپ میشوند .این نشانه های ثابت گویای مفاهیم عمومی و کلی مطالب و مقاله ی مربوطه هستند. در طراحی این نشانه ها اغلب ویژگی های یک نشانه و آرم وجود دارند و بعضا از خلاقیت ، نو آوری و ابتکار برخوردار هستند .این نشانه ها بایستی با روحیه ی مقالات ، مخاطبان و نیز طراحی دیگر عناصر بصری مجله مانند جلد ، صفحه آرایی و......هماهنگی داشته
سلام به همه دوستان و همراهان عزیز تخته سیاه
امروز در این مطلب از سایت تخته سیاه در خدمت شما هستیم 
با مجله گرافیک هیولای خلاق شماره 1 . این مجله توسط گروه هنری خط سفید ایجاد شده و شامل مطالب ، نکات آموزش ها و ترفند های کاربردی در رابطه با نرم افزار های گرافیکی از جمله فتوشاپ و ایلوستریتور ، مهارت های عکاسی ، معرفی کتاب و … هست . اگر دوست دارید تا با چیز های جدید آشنا بشید و مطالب جدیدی رو یاد بگیرید حتما از این مجله خوب و پر محتوا استفاده کنید
اد
سایت و مجله سلامت یاثار در سال 1398 به صورت حرفه ای شروع به کار کرد و امروز با داشتن 2 نویسنده فعال در حال درج اطلاعات دارویی و درج مطالب مفید برای سلامت میباشد بخش های متنوع دیگری نیز در این سایت قرار داده شده مثل بخش دانلود کتاب که علاقه مندان میتوانند از مطالب سایت ما استفاده کنند و دانش و اطلاعات خود را از این طریق افزایش دهند .سایت و مجله سلامت یاثار با استفاده از مطالب تخصصی و ترجمه مطالب روز دنیا سعی در گسترش سلامت و افزایش فرهنگ درست تغذ
مجله خبری آفتابگردون یک پایگاه عمومی در حوزه اطلاع رسانی میباشد که کلیه مطالب خود را از طریق منابع معین خبری جمع آوری نموده و با ذکر نام مآخذ آنرا در اختیار کاربران خود قرار میدهد .
مجله خبری آفتابگردون در ارائه مطالب خود اساسا هیچگونه تولید اختصاصی نداشته و صرفا به انتشار مطالب و اخبار و رویدادهای متنوع از منابع علمی و فرهنگی و خبری معتبر در کشور مینماید . مجله خبری آفتابگردون نهایت تلاش خود را مینماید که بهترین و جدیدترین اطلاعات را در حو
فکر می کنم یه زمانی هم باید پناه بیارم به این وبلاگ ...
دارم شدیدا فکر می کنم که داستانهام رو چطوری چاپ کنم توی نشریات...
امشب داشتم به مجله ی بخارا فکر می کردم و خوابی که دیدم ... توی خواب یه نفر منو معرفی کرده بود به سردبیر مجله بخارا ... برای چاپ آثارم ... نمی دونم تعبیرش چیه ...
برم ببینم باید چیکار کنم ...
مجله اینترنتی بخدانید – بخندید و بخوانید و بدانید در بخدانید
دوستان و همراهان عزیز یکی از سایت های مطرحی که امروز قصد معرفی آن را داریم مجله سرگرمی بخدانید با آدرس (https://bekhdanid.ir ) است که در زمینه های مختلفی در حال فعالیت می باشد.
آموزش اوریگامی- مجله سرگرمی بخدانید
در کنار همه آموزش هایی که در این سایت وجود دارد آموزش اوریگامی یکی از مهمترین و موثرترین موارد است. آموزش اوریگامی در واقع همان بازی با کاغذ است که می توان به کمک کمی هنر به خرج دادن
دیروز عصر فهمیدم که یکی از داستان هام چاپ شد در یک مجله...
امروز مجله روی گیشه ها می آمد...
فردا مجله را خواهم خرید... و این یک شروع است... با خودم قرار گذاشته ام که هر روز بخوانم و بنویسم... بی وقفه...
نویسنده شدن کار آسانی نیست... ولی برای من که همیشه نوشته‌ام حتما آسان می شود...
سلامی به عشق... سلامی به نور... سلامی به دوست‌... سلامی به تو! سلامی به تو که درست دیدن و درست نوشتن را یادم دادی... 
دوستان و همراهان عزیز یکی از سایت های مطرحی که امروز قصد معرفی آن را داریم مجله سرگرمی بخدانید با آدرس (https://bekhdanid.ir ) است که در زمینه های مختلفی در حال فعالیت می باشد.
در کنار همه آموزش هایی که در این سایت وجود دارد آموزش اوریگامی یکی از مهمترین و موثرترین موارد است. آموزش اوریگامی در واقع همان بازی با کاغذ است که می توان به کمک کمی هنر به خرج دادن

سلام دوستان همراه
برخی از مقالات اینجانب در  مجله رشد آموزش زیست شناسی از طریق لینک زیر در اختیار شما می باشد. وقت داشتید سر بزنید.
سایت رشد برای استفاده شما مطالب خیلی مفیدی دارد.
https://mag.roshd.ir/zist/users/%d8%b1%d8%b6%d8%a7-%d9%85%d9%82%d8%af%d8%b3%db%8c

https://www.roshdmag.ir/fa/roshdmagazines/takhasosifaslnameh/scienceandtechnical/biologyroshd-%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B2%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C
سلام دوستان عزیزم. میدونستین ی مجله ی تخصصی وجود داره که در مورد زیبایی و مد مطالب تخصصی میزاره؟ همینطور میتونید با دنبال کردن مجله مد و زیبایی همیشه از اخبار سلامتی به روز استفاده کنید. خوشحالیم که همراه ما هستید.الینو ، همیشه همراه زیبایی شما
بهترین مجله دکوراسیون داخلی 2018 و 2019 کدام است؟ ما در این مقاله قصد داریم تا بهترین دکوراسیون داخلی سال 2017 و 2018 و همچنین 2019 را به شما نشان دهیم تا از این الگوها استفاده نمائید. موضوع بعدی که قصد دارم با شما در میان بگذارم مقالات و مجله های دکوراسیون داخلی است پس با من در ادامه این مطلب همراه باشید. لوازم خانگی منزل

ادامه مطلب
درباره‌ی مجله شفاهی

ریاضیات فرهنگی گسترده
دارد. یکی از نیاز‌های هر ریاضی‌دان آشنایی با این فرهنگ است. مجله‌ی
شفاهی فعالیتی است که توسط جمعی از اساتید و دانشجویان دانشکده‌ی علوم
ریاضی دانشگاه صنعتی شریف پایه‌گذاری شده است و هدف اصلی آن افزایش دانش
عمومی افراد در زمینه‌های گوناگون ریاضیات است. مخاطبین اصلی مجله‌ی شفاهی
دانشجویان تحصیلات تکمیلی هستند. از دیگر اهداف مجله‌ی شفاهی، گسترش ارتباط
و همکاری علمی خصوصاً در بین رشته‌ها
یکی از امکانات مفید سرویس بلاگ بیان ، نشانه مطالب هست . شما با استفاده از نشانه مطالب می تونید یک سری از مطالب رو در یک جای دیگری از وبلاگتون نمایش بدید !
مثلا شما یک سری مطالب دارید که دوست دارید بیشتر جلو چشم مخاطب باشه و داخل بخش جداگانه ای بنام مهمترین مطالب باشه ، استفاده از نشانه مطالب مشکل شما رو حل خواهد کرد .
اما برای استفاده تمام و کمال از نشانه مطالب باید تا حدودی به زبان های نشانه گذاری مثل اچ تی ام ال و سی اس اس آگاهی داشته باشید ولی
با لطف و عنایت شما عزیزان و جهت سهولت شما کاربران عزیز جدولی با عنوان جدول مطالب ارسالی توسط تیم سابا نیو تهیه و تنظیم گرددیده است
شما عزیزان میتوانید با ورود به بخش حدول مطالب ارسالی در قسمت بالای وبلاگ مطالب ارسالی در روز های مختلف رو رویت بفرمایید
خوندن همیشه بهم آرامش میداد، کتاب خوندن، مجله خوندن، وبلاگ خوندن، تقریباً از پونزده سالگی وبلاگ میخونم. اون زمان وبلاگ دکتر شیری رو خیلی دوست داشتم و وبلاگ گوریل فهیم
عالی بودن یه وبلاگ مثل وبلاگ دکتر شیری که پر بود از مطالب روانشناسی که کلی با بیان خوب اونها رو توضیح میداد و یه وبلاگ هم مثل گوریل فهیم که از اون سر دنیا مطالب رو خیلی وقتها در قالب طنز می گفت و روحمو تازه می کرد. یه عالمه وبلاگ دیگه که با خوندشون انگار با نویسنده هاشون همذات پ
جموعه  ربسونا دارای بخش های گوناگونی است که هر کدام بر اساس دسته بندی خود جدا شده اند
توضیحی مختصر درباره بخش تصاویر
در معنای خاص آن پردازش تصویر عبارتست از هر نوع پردازش سیگنال که ورودی یک تصویر است مثل عکس یا صحنه‌ای از یک فیلم. خروجی پردازشگر تصویر می‌تواند یک تصویر یا یک مجموعه از نشان‌های ویژه یا متغیر (ریاضی)های مربوط به تصویر باشد. اغلب تکنیک‌های پردازش تصویر شامل برخورد با تصویر به عنوان یک سیگنال دو بعدی و به‌کار گرفتن تکنیک‌
یادمه تو یکی از خانه تکانی ها از آرشیو کیهان بچه هام که تو یک جعبه موزی بود ،عکس گرفتم.این چند روز هرچی میگردم
تا اون عکس رو پیدا کنم،پیدا نشد. اخه استادم آرشیو مجله باران را بهم امانت داده و میخواستم عکسش را بگذارم و براش بنویسم که:
اولین مجله ای که هر سه شنبه بابام برام میخرید کیهان بچه ها بود.یک مجله کاملا اختصاصی مال خودم.پر از قصه و شعر و نقاشی و کاردستی.مجله ای که بهترین رفیق اون سالهام بود.اما نمیدونم چی شد که یک روز بابا بدون کیهان بچه ها
مجله پژوهش و مطالعات علوم اسلامی
مجله پژوهش و مطالعات علوم اسلامی با مجوز پروانه انتشار رسمی به شماره 82304 مورخ 1397/04/11 از وزارت متبوع منتشر می شود. این مجله با همکاری علمی اساتید برجسته دانشگاه‌های کشور به انتشار مقالات علمی در زمینه پژوهش در رشته های مختلف علوم انسانی )تمام گرایش ها(، علوم اسلامی و مطالعات میان رشته ای می پردازد. هدف این مجله، توسعه و تعمیق نگرش‌ها و پژوهش‌های مرتبط با محورهای مجله و ارائه و اشاعه آنها به مخاطبان است. از ای
طراحی سایت b2b
RSS سبب ساز می‌شود که یوزرها شل خیس مشترک محتوای وب سایت شما بشوند. استعمال از یک غذا RSS سبب می گردد تا یوزرها مشترک RSS وب سایت، بتوانند مطالب تازه وبسایت را در RSS خوان ها و بقیه اپلیکیشن های اختصاصی، مشاهده نمایند و از آخری محتوای وب سایت نیز با خبر شوند.مشترکین RSS برای اطلاع از پایانی مطالب وبسایت های آیتم عشق و علاقه خویش نیاز ندارند که نشانی وب سایت ها را نگهداری بکنند و همیشه آنها‌را در مرورگر های خویش وارد نمایند. خیلی ریلکس م
دانلود Gameleon v6.5 - مجله وردپرس و تم بازی
قالب20

Gameleon یک موضوع بازی وردپرس برای بازی های آنلاین ، بازی ها ، بازی های HTML5 ، مجله ، روزنامه ، بررسی ها یا سایت وبلاگ نویسی است.

دانلود Gameleon v6.5 - مجله وردپرس و تم بازی
قالب وردپرسی مجله بازی یا سایت بازی
قالب ها توسط تیم قالب 20 ویرایش شده است جهت طراحی قالب به طرح دلخواه شما پیام بزارید
لینک دانلود مستقیم
حجم : 34.8مگابایت
رمز فایل :www.ghaleb20.blog.ir

آب نامه جاذبه �آبنماهای گوناگون یا آبنماهای سنگ جاذبه و خیلی جذاب را با سنگ‌های مالونی طراحی کنیم اگر این روز شما با بیابان یا کوهستان یا آبشارهای کوهستان نگاه کنید دل شما را نیز تازه می‌کند صدای شرشر آب دل هر بیننده را موقعی که در کنار آبنما های جاذبه ی آبشار های طبیعی می نشیند  از گوشه از طبیعت است که ما با اجرا نمودن آبنماهای جاذبه می تونیم به خونه های شما یک کناره های طبیعت را برگردانیم گروه پیمانکاری سنگ مالون حسنی آبنما های گوناگون

ساختار گوناگون بدن در یین و یانگ

⦁ به عنوان قانون کلی، ساختارهای گوناگون بدن عبارتند از:

( آموزش طب سوزنی در اصفهان با ارائه مدرک معتبر از دانشگاه پیام نور)

جهت تماس با شماره ی 09120566062 تماس حاصل فرمایید
نظر خود را در زیر درج کنید
مجله لاتین ژئوتکنیک خاک نرم (GEOTECHNICS OF SOFT SOILS)
دانلود مجله لاتین ژئوتکنیک خاک نرم (GEOTECHNICS OF SOFT SOILS) ، در قابل فایل pdf و در 458 صفحه. این فایل حاوی مجله لاتین ژئوتکنیک خاک نرم (GEOTECHNICS OF SOFT SOILS) می باشد. فایل مزبور بصورت pdf ارایه می گردد.
در وبلاگ های کیمیا کاسیان مطالبی جذاب و خواندنی از طب سنتی و هر آنچه که طبیعت برایمان به ارمغان آورده است با هدف افزایش آگاهی و ارتقای سلامت جامعه ارائه میگردد.
همچنین جهت مطالعه بیشتر این مطالب میتوانید از سایت کیمیا کاسیان و بخش مجله سلامتی استفاده کنید. 
آدرس وبلاگ های کیمیا کاسیان: 
بلاگ 
پارسی بلاگ 
آرمان بلاگ 
رزبلاگ
راستش نمیدونم کار درستی کردم که توی یه گروه سایت نویس شرکت کردم که  برای مجله خبری آنلاین دارن محتوا میسازن!
اما به هر حال به عنوان یک مجله خبری به نظرم خوب جواب بده.
فعلا دنبال 5 نفریم که توی گروه هستیم. داریم محتوا می سازیم و فک کنم 5 نفر دیگه لازم داشته باشن برای قسمت مدیریت!
هنوز مطلبی روی سایت نیست و تمرکز فقط روی مجع آوری محتوا هست
آموزش جامع بوت استرپ Bootstrap
در این دوره آموزشی به مباحث فریم ورک بوت استرپ (‌Bootstrap) به طور
کامل خواهیم پرداخت و بعد از بررسی تمام مباحث فریم ورک از جمله اسکریپت ها
– المان ها (شامل جداول – فرم ها – تایپوگرافی – تولتیپ – لایت باکس – تب
ها و …) به طراحی دو تم Landing Page و ‌Magazine میپردازیم.
باتوجه به این که در این دوره دو پروژه حرفه ای پیاده سازی خواهد شد،
شما در انتهای دوره با زیر و بم کار آشنا خواهید شد و انتظار ما این هست
که بتونید بعد از گذروند
پاورپوینت معیارهای پذیرش مجله در ISI
دانلود پاورپوینت با موضوع معیارهای پذیرش مجله در ISI، در قالب ppt و در 23 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: هدف اولیه آی اس آی به عنوان یک پایگاه اطلاعاتی از انتشارات، تأمین پوشش جامع از مهمترین و مؤثرترین تحقیقات انجام گرفته در جهان
در این مقاله شما را با مریم مقیسه یکی از طراحان صنعت زیورالات اشنا میکنیم اینکه خانم مریم مقیسه کیست و در حال حاضر چه کارهایی انجام میدهدهمچنین درنشریه ما شما با انواع اموزشها و مطالب گوناگون و مفید در رابطه با طراحان و زیورالات و سنگها اشنا میشوید
سلام ! 
اگر به هر طریقی رمز این وبلاگ رو پیدا کردین و قصد خوندن مطالب رو دارین، باید عرض کنم که این وبلاگ به جز خاطرات شخصی و البته یکسری مطالب دیگه چیزی رو شامل نمیشه.
به هرحال من از خوندن حتی یک خط از این مطالب توسط هر فرد رضایت ندارم و ممنون میشم که همین حالا این وبلاگ رو ترک کنین.
با احترام.
من عاشق نوشتنم. و این عشق به نوشتن رو امسال می خوام تقویت کنم. مثل همین روزنوشت‌ها که هر شب، با ایده یا بی‌ایده، خوب یا بد، قوی یا ضعیف، متمرکز یا نامتمرکز، غمگین یا خوشحال، عصبانی یا مهربون، خودم رو موظف می‌کنم چند خط بنویسم. شاید این نوشتن‌های اجباری باعث بشه بالاخره پروژه‌های ناتموم نویسندگی‌م رو به پایان برسونم.فکر کنم از سال نود دارم می‌نویسم که ایشالا سال بعد اولین رمان/مجموعه داستانم رو به نمایشگاه کتاب می‌رسونم. امسال این حسرت
سلام دوستان عزیز :
به زودی با مطالب جدید می آییم .
نظرات وپشنهاد های شما در بهتر شدن این وبلاک کمک زیادی می کند .
صفحه های جدید با آزمون آنلاین وآدرس جدید همراه خواهد بود .
که البته باید رمز ورود به آزمون داشته باشید  .
 برا ی هر چه بهتر شدن مطالب منتظر نظر شما هستم .
جیمل من abcasan88@gmail.com
برای مشخص کردن هزینه های یک کار تحقیقی که بصورت مقاله بین الملی و یا ISI ارائه می شود می توان این هزینه ها را به سه بخش تقسیم کرد: یک. هزینه های مربوط به انجام تحقیق: هزینه های انجام هر پژوهشی متفاوت است و این بخش از هزینه ها بهتر است به صورت برآورد هزینه و از مشخص کردن جزئیات کار تعیین شود.دو. هزینه های مربوط به جمع آوری مطالب و ترجمه متن نهایی به زبان مجله: هزینه های مربوط به ترجمه و همچنین هزینه های مربوط به نگارشسه. هزینه های مربوط به مجله از ج
به نام خداوند مهربان
ما روز جمعه 13 اردیبهشت 1398 یک مجله درباره ی بورس مطالعه کردیم. در این مجله، مطالبی درباره‎ی پس انداز ،هوش مالی وهدر نرفتن وقت وسرمایه گذاری بود . و نتیجه گرفتم که پول هایی که به دستم می آید، بافکر آنها را خرج کنم که به دردم بخورد و پس انداز هم کنم . و از هوش مالی بهره مند شوم و وقت خود را با چیز های مثبت پرکنم .   
مراجعه کنندگان عزیز در بعصی موضوعان مثل (آموزش برنامه نویسی c++‌) بخش ها از پایین به بالا هستد .
همینطور از شما می خواهم حتما نظر بدهید .   
و در بعضی قسمت ها به دلیل زیاد بودن مطالب شما در
پایین صفحه قسمت « مطالب قدیمی تر» را کلیک کنید تا مطالب اولیه به دست شما برسد .   
  با تشکر .
برای یادگیری بهتر زیست شناسی بهتر است این درس در برنامه روزانه قرار گیرد.
سعی کنید ابتدا روزنامه وار مطالب را بخوانید تا چکیده ای از مطالب را به خاطر داشته باشید.سپس برای بار دوم مطالب را عمقی تر و هایلایت شده بخوانید.
ادامه مطلب
بسیاری از دبیران و مشاوران کنکور معتقدند که در دوران جمع بندی، نباید مطالب جدید خوانده شود؛
زیرا از طرفی، مهلت کمی تا زمان برگزاری کنکور باقی مانده است و عملا با این روش، حجم قابل توجهی از مطالب از قلم می افتد، و از سوی دیگر، این موضوع،هیچ اثری در نظم بخشی به مطالب مطالعه شده نداشته و تنها باعث سردرگمی داوطلب می شود. عده ای از مشاوران نیز اعتقاد دارند که داوطلب می تواند در زمان جمع بندی،مطالب جدید را هم مطالعه کند.
ادامه مطلب
سایت سرگرمی چفچفک : باستان شناسان کوزه بزرگی از تخم مرغ‌ ها به نام «تخم مرغ صد ساله» را در چین یافته اند که قدمت آن به ۲۵۰۰ سال پیش بازمی گردد. این کوزه شامل بیست عدد تخم مرغ است که در منطقه کاوشگری در شهر «شانگ شینگ» شرق چین یافته شده است، به علاوه مجموعه‌ای از لیوان‌های سفالی، بشقاب و وسایل طبخ و آشپزی نیز در این مقبره یافت شده است. صاحب نظران تخم مرغ‌ ها را در ظرف سفالین با درپوش محکمی قرار داده و قصد دارند مطالعات بیشتری روی آن‌ها انجام د
بوسیله گزارش مهر، حسن صابری با اقرار اینکه درون حال فراهم نوبرانه هایی مانند توت، توت فرنگی، هلو، گیلاس، زرد آلو و گلابی جنگلی وارفته سیال در نرخ مجله ما ثبت شده است. وی با مداومت بر اینکه این نرخ ها، قیمت عمده فروشی تو راسته مرکزی علیه و تربار است، گفت: بها هر کیلوگرم توت سفید بین ۴ تا ۷ هزارتومان، توت فرنگی سنندج ۷ تا ۱۲ هزارتومان، توت فرنگی کرج ۱۰ تا ۱۸ هزارتومان و توت فرنگی گرگان ۵ تا ۱۰ هزارتومان است. رئیس اتحادیه بارفروشان افزود: همچنی
یکی از امکانات مفید سرویس بلاگ بیان ، نشانه مطالب هست . شما با استفاده از نشانه مطالب می تونید یک سری از مطالب رو در یک جای دیگری از وبلاگتون نمایش بدید !
مثلا شما یک سری مطالب دارید که دوست دارید بیشتر جلو چشم مخاطب باشه و داخل بخش جداگانه ای بنام مهمترین مطالب باشه ، استفاده از نشانه مطالب مشکل شما رو حل خواهد کرد .
اما برای استفاده تمام و کمال از نشانه مطالب باید تا حدودی به زبان های نشانه گذاری مثل اچ تی ام ال و سی اس اس آگاهی داشته باشید ولی
نگویید پینوکیو را نمی شناسید که باور نمی کنم!فقط ممکن است زل بزنم به دماغتان و منتظر باشم کش بیاید و دراز شود.با وجود ترجمه ی داستانش به زبان های گوناگون و ساختن انیمیشن و نمایش فیلم های مختلف درباره ی پینوکیو وجود عروسکش در اکثر اسباب بازی فروشی ها و ... تقریبا غیر ممکن است کسی در گوشه ای از دنیا پیدا شود و ادعا کند که این شخصیت دوست داشتنی را نمی شناسد.
پینوکیو ادمکی چوبی است که توسط نجاری به اسم پدر ژپتو ساخته شده است.پدر ژبپتو که همیشه دلش می
خنده دارترین مطالب طنز و با حال
مطالب طنز و خنده دار همیشه در بین سایر مطالب سرگرمی طرفداران بیشتری دارد به همین دلیل در این سری از مطالب طنز و خنده دار جدیدترین جوکهای باحال و طنز نوشته های خنده دار را برایتان گردآوری کرده ایم تا لحظات خوشی را کنار ما تجربه کنید.
سه تا برادر می خواستن مرغداری بزننیکی شون لجباز بودهبهش می گن:تو شریک نیستی!میگه:به ارواح عمه اگه شریکم نکنین پرورش روباه میزنم بغلش
زن و شوهر دعواشون میشه زن
بسمه تعالی
سلام
با عرض پوزش به علت تاخیر بوجود آمده در بارگذاری مطالب (پرسمان حقوقی)به دلیل؛کسالت و بیماری که عارض بنده گشته مدتی قادر به مطالعه و بارگذاری مطالب نیستم،لذا به محض اینکه از بیماری فارغ گردم سریعاً نسبت به ارائه مطالب حقوقی اقدام خواهم کرد.
سلام خدمت همراهان گرامی وبلاگ روستای تاریخی آلتین کش!به دلایلی بنده دیگر در فضای مجازی اینستاگرام فعالیت ندارم و لطفا اگر مطلبی دارید در مورد روستا حتما در این وبلاگ برای من ارسال کنید.مخصوصا مطالب تاریخی که جنبه ی مطالعه داشته باشند.نوشتن مطالب در وبلاگ حداقل برای دانش آموزان و محققان میتواند مفید باشد.
با تشکر،
ادمین
ما در استارتاپ نوکو تمام سعی خودمون رو میکنیم تا میتونیم برای خانواده ها چه مادر و چه پدر مطالب مفیدی را بسازیم در این بخش از مجله نوکو به توضیح کامل هفته های بارداری یا همان بارداری هفته به هفته پرداخنه ایم
بارداری هفته به هفته
شما میتونین به طور کامل از هفته چهارم بارداری که به طور مثال شروع بارداری هست تا هفته چهل و یکم بارداری که تقریبا زمان زایمان است بخونید.
مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:
1) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته‌اند.
2) در این نوع کتاب‌ها، روش های تستی و
الان دارم مقاله علمی- پژوهشی را که ماهها قبل نوشتم اصلاح میکنم. برای چند مجله فرستادم ریجکت شد، چاپ مجله رانت شده. باید اسم یه استاد کنارش باشه و گرنه هیچ وقت چاپ نمیشه.
برای استاد راهنمام فرستادم گفت مقاله خوبی است در حد چاپ است. اصلاحیه داد.
تمرکز ندارم و گرنه خیلی وقت پیش تمام شده بود. امروز باید هر جور شده داده های آماری را جمع و جور کنم و برای استادم بفرستمش.
قیمت: 25,000 تومان
قیمت: 25,000 تومان
روش ارسال: دانلود فایل
در سال‌های اخیر سایت‌های خبری-مجله‌ای و همچنین تفریحی، رشد بسیار چشمگیری داشته است که نشان از پویایی این سایت‌ها دارد و هر روز به شمار آنها افزوده می‌شود.بسیاری از افرادی که در ابتدای کار هستند، نیازمند امکانی هستند که بتواند نیازهای سایت خود را برطرف کنند.کسانی هم که کهنه‌کار این سایت‌ها هسنتد، بیشتر از گذشته نیازمند این نوع قالب هستند.قالب خبری فانوس، تمام نیازهای سایت شما را بر
در این ویدئوی آموزشی طریقه جابجا کردن باکس های قالب پیش فرض بیان به نام: ستون از قبیل موضوعات ، کلمات کلیدی ، مشخصات وبلاگ، پربازدیدترین مطالب، محبوب ترین مطالب، پر بحث ترین مطالب، باکس های آرشیو و... رو یاد میگیرید.
تضمین یادگیری: 100%

ادامه مطلب
مصاحبه در سال 2007 توسط مجله ابونی انجام شد،و به عنوان آخرین مصاحبه رسمی با مایکل جکسون شناخته میشود.
===========
دریافتعنوان: مجله ابونیحجم: 9.8 مگابایتتوضیحات: انگلیسی
=================
دریافتعنوان: مجله ابونیحجم: 5.44 مگابایتتوضیحات: ترجمه شده - فارسی
در نظر داشته باشید با وجود تحریم ها و افزایش نرخ ارز شما می توانید به راحتی با ثبت نام در سایت ایران پیپر دانلود مقاله رایگان را تجربه کنید . این ها از معدود مواردی هستند که شما دیگر به مشکل بر خواهید خورد .
عضو هیئت علمی دانش گاه سوره و رئیس تیم ارتباطات اعلام کرد : مقالات برای کسب تیتر ISI می بایست دارنده ویژگی‌های در لحاظ گرفته شده به وسیله موسسه ISI باشند , در غیر این صورت مرجوع میشوند .به نقل از باشگاه خبرنگاران , یوسف خجیر عضو هیئت علمی کالج س
شاخصه‌ی سبک‌مغزان سطحی‌نگر در طول تاریخ، انعطاف‌ناپذیری و بی‌استعدادی در تشخیص اهم  از مهم و برنتابیدن تغییر تکلیف است. در نگاه آنها ظاهر قرآن مطلقا محترم است، حتی اگر روزی به حکمیت صفین بیانجامد؛ خون مسلمان مطلقا حرام است، حتی اگر بر امیرالمؤمنین(ع) خروج کرده باشد؛ مناسک حج مطلقا خط قرمز است و باید به اتمام رساند، حتی اگر حسین بن علی(ع) قصد ترک مکه را کرده باشد؛ صلح با دشمن مطلقا گناهی نبخشودنی است، حتی اگر این صلح تصمیم حسن بن علی(ع) با
 حاضرید هفته ای 630 میلیون تومان اجاره برای یک ویلا در این جزیره بپردازید؟
اینجا مالدیو است
(همان کشوری که تیم فوتبالشان را با 17 گل نابود کردیم) اما حاضرید هفته ای
630 میلیون تومان اجاره برای یک ویلای خصوصی در یکی از جزایر این کشور
بپردازید؟
حتی زیردریایی
اختصاصی نیز شما را راغب نمی کند چنین پولی را (126 هزار پوند)برای جزیره
موسوم به Velaa Private Island که تنها یک ماه است افتتاح شده، بپردازید؟اینجا 45 ویلای اختصاصی دارد. یک شب و یک صبحانه از 1000 پوند شر
شاید بعضی از ما بیشتر از اینکه به سالاد به چشم یک پیش غذای خوشمزه نگاه کنیم آن را یک غذای رژیمی می دانیم و جایگزین غذای اصلی می کنیم.
الی گشت : سالادهای خوشمزه و خلاقانه زیادی در دنیا درست می شود که فقط محدود به چند برگ کاهو و تکه های خیار نیستند و حتی تعدادی از آن ها از غذاهای اصلی سر میز هم خوشمزه تر هستند و ممکن است اگر جلوی خودتان را نگیرید آنقدر از آن ها بخورید که دیگر جایی برای غذای اصلی باقی نماند! اینکه بدانید معروف ترین و خوشمزه ترین سال
جناب آقای دکتر مظاهریسردبیر محترم مجله حقوقی دانشگاه اصفهانبا سلام احتراماً به استحضار می رساند مقاله «منزلت شناسی اصل انصاف در داوری اختلافات تجاری بین المللی» که در شماره اخیر آن مجله به نام بنده و آقای محمدجواد حیدریان دولت آبادی منتشر شده است، هیچ ارتباطی با اینجانب نداشته و بدون اطلاع بنده به آن مجله ارائه شده است. لذا خواهشمند است نام بنده را از نویسندگان این مقاله حذف نمایید. بدیهی است کلیه آثار، منافع و مسئولیت های ناشی از آن برعه
سلام
به دلایلی پایان عمر این وبلاگ رسیده است و به زودی حذف می‌شود!
مطالب قبلی و همچنین مطالب جدید‌تر در باب نویسندگی، به یاری خدا در این وبلاگ (halazun.blog.ir) نوشته می‌شوند؛ البته بعداز ماه مبارک رمضان.
اگر احساس می‌کنید که مطالب برای‌تان مفید بود، می‌توانید آن وبلاگ را دنبال کنید.
پایان
دوستان عزیزی که در رابطه با کم شدن فعالیت سایت سوال پرسیده بودند:
چون در ماه محرم ماه شور و عزاداری هستیم برای رسیدگی به سایت و فعالیت های آن به دلایلی نظیر هیئت و..... وقت کم می اوریم.
ویمگز - مجله اینترنتی فارسی زبانان
ویمگز از ابتدای سال ۱۳۹۷ فعالیت خودش رو با انتشار آخرین اخبار و موضوعات بروز شروع کرده و در حال حاضر به پوشش فیلم ها و سریال ها نیز میپردازد. تیم ویمگز تلاش میکنه تا همیشه بهترین و با کیفیت ترین محتوا رو در سریع ترین زمان به دست کاربرانش برسونه.
بانک ملت برای توسعه فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی و در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، با همکاری نشر نوین اقدام به راه اندازی کمپین #نشر_آگاهی
کرده است. بانک ملت در این طرح از انتشار رایگان نسخه الکترونیک (پی دی
اف) نسخه مارس آوریل ۲۰۱۸ مجله کسب و کار هاروارد و کتاب های «کِی؛
ترفندهای علمی زمان سنجی عالی» نوشته دنیل اچ پینک و «کفش فروش پیر؛ شرح
حالی از بنیانگذار نایکی» نوشته فیل نایت حمایت کرده است.

دانلود مجله و کتب
حقن الدهون انتشرت فی الآونة الأخیرة الكثیر من عملیات التجمیل، لزیادة جمال الوجه، حیثُ یستحوذ جمال الوجه والبشرة على اهتمام وتفكیر المرأة، لذلك نجد الكثیر من النساء یلجأن إلى تطبیق العدید من الوصفات الطبیعیة للبشرة قبل التفكیر فی اللجوء إلى عملیات تجمیل الوجه، أمّا فی حال كانت مشاكل الوجه كبیرة ولا یمكن علاجها بالخلطات الطبیعیة یكون الحل بإجراء هذه العملیات التجمیلیة المختلفة للوجه بناءً على طبیعة المشكلة، إنّ عملیات تجمیل الوجه هی ع
سلام عزیزان. خیلی خوش اومدین.
ان شاء الله کم کم ، تمام مطالب خداشناسی از کتاب فوق العاده ارزشمند دانشنامه قرآن و حدیث رو میزارم رو سایت.
تمام مطلب این وبلاگ ، نه یک واو کمتر و نه یک واو بیشتر ، از جلد 5 دانشنامه قرآن و حدیث هست.

مطالب رو به ترتیب طبقه بندی موضوعی بخونید.
طبقه بندی موضوعی پایین صفحه هست.
بر اساس شماره ، مطالب رو بخونید.
در این پست قصد دارم چندتا وبلاگ خوب برای شما دوستانم معرفی کنم. در کل اینترنت وبلاگ های بسیاری وجود داره و هر روزه هزاران صفحه حاوی اطلاعات و مطالب گوناگون تولید می شود. برخی از آن ها مفید و برخی دیگر به مانند چرک نویسی بیش نیستند.
هر یک از افراد با توجه به سلیقه و نیازهای روزمره خود، صفحه اینستاگرام، وبسایت و یا وبلاگی رو دنبال می کند که جالب توجه او است.
در ادامه چند وبلاگ جالب برای شما دوستان انتخاب کردم:
ادامه مطلب
طی دو سال، حداقل ۱۳ بار لاکپشت‌ها فعالیت قطار‌ها را مختل کردند. به همین دلیل، شرکت راه آهن ژاپن به فکر پیشگیری از مرگ غمناک لاکپشت‌ها در راه آهن و تاخیر غیرضرروی قطار‌ها افتاد. آن‌ها پس از اجرای یک سری آزمایش، یک خندق یو «U» شکل ایجاد کردند که لاکپشت‌ها را جمع می‌کرد و مانع از گیرافتادن آن‌ها بین ریل‌های فلزی و له شدن و مرگ آن‌ها می‌شد. آزمایش‌ها و دوربین‌های مراقبتی نشان داد که لاکپشت‌ها هنگام عبور از ریل اغلب در فضای بین آن‌ها می‌
حقن الدهون

انتشرت فی الآونة الأخیرة الكثیر من عملیات التجمیل، لزیادة جمال الوجه،
حیثُ یستحوذ جمال الوجه والبشرة على اهتمام وتفكیر المرأة، لذلك نجد الكثیر
من النساء یلجأن إلى تطبیق العدید من الوصفات الطبیعیة للبشرة قبل التفكیر
فی اللجوء إلى عملیات تجمیل الوجه، أمّا فی حال كانت مشاكل الوجه كبیرة
ولا یمكن علاجها بالخلطات الطبیعیة یكون الحل بإجراء هذه العملیات
التجمیلیة المختلفة للوجه بناءً على طبیعة المشكلة، إنّ عملیات تجمیل الوج
جشن روز خبرنگار در ساختمان مرکزی دلتا

17 مرداد هرسال به عنوان روز خبرنگار نام گذاری شده است .
به همین مناسبت مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در تحریریه مجله اینترنتی پیام دلتا برگزار شد و مدیر عامل هلدینگ دلتا از همکاران تحریریه مجله پیام دلتا قدردانی کرد.

“محمد تقوی” مدیرعامل هلدینگ دلتا ، با اظهار امیدواری درباره اینکه مجله دلتا به زودی به عنوان پرمخاطب‌ترین نشریه اینترنتی فارسی زبان دنیا تبدیل می‌شود گفت: “ما در دلتا همگی اعضای یک خ
باسلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی؛
این سایت به تازگی آغاز به کار کرده است و بزودی مطالب جذابی پیرامون ازدواج ٬ خانواده و همسرداری بر روی آن بارگزاری خواهد شد.
همچنین بخشی به پاسخ سؤالات شما اختصاص می یابد.
اگر شما بدنبال مطلبی به این سایت آمده اید و آن را پیدا نمیکنید ! ما به شما میگوییم سیاستمان اندکی فرق کرده است و بنابه دلایلی تعدادی از مطالب حذف شده اند !
اما به شما این مژده را می دهیم که با دنبال کردن ما و دادن نظرات خود می توانید مطالب م
سلام همراهان گرامی 
مدتی بود وبلاگ را به روز نکرده بودم و مطالب جدید در زمینه های حقوق بانکی اعم از رای دادگاه و بخشنامه های جدید بانک مرکزی و نظریات حقوقی در طرح و پیگیری دعاوی علیه بانکها در وبلاگ منتشر نکرده بودم اما در کانال دعاوی بانکی در تلگرام در خدمت هموطنان بودم زین پس سعی میکنم همزمان با انتشار مطالب در تلگرام در وبلاگ هم مطالب منعکس گردد
ارادتمند _حمیدرضا یوسفی نژاد
در این شماره خواهید خواند:
معرفی انیمه های تابستان ۲۰۱۷ نقد انیمه مصاحبه معرفی کاراکتر ها و ده ها مطلب جذاب دیگر

مجله انیمیشن نقادین شماره ۲ ۵۸ صفحه قیمت ۵ هزار تومان

لینک خرید مجله: https://zarinp.al/230333

نقادین پایگاه تخصصی نشریات الکترونیک سینما و انیمیشن naghadin.com
انتشارات موزه کندلوس:
این مجموعه در زمینه اشاعه و گسترش فرهنگ ایران زمین سالیان درازی است که به چاپ و نشر کتب گوناگون ،فیلم،سی دی و وسایل آموزشی گوناگون مشغول میباشد و دراین راستا توانسته است جایگاهی در خور در فرهنگ ایران برای خود بیابد.

قبلا در مورد پیوند‌های روزانه باهم صحبت کردیم، این چند وقت که فرصت خواندن بلاگر‌های عزیز کمتر به من دست داده است، اهمیت یک ویژگی دیگر از وبلاگ‌های تراز را دریافتم؛ تحت عنوان «آخرین مطالب»!
به خاطر ندارم که جعبه آخرین مطلب از چه زمانی در کنار وبلاگ‌ها خود را نشان داد، البته مهم هم نیست، آنقدر مسائل تاریخی دیگر زمین مانده و آنقدر تاریخ پژوه کم داریم که سهمی به وبلاگ نمی‌رسد !! :(
وقت‌تان را نگیرم؛ وقتی نوشته‌های یک وبلاگ برای‌تان مهم باشد
با ستاره دار کردن مطالب وردپرس در گوگل می توانید از کاربران خود امتیاز دریافت کرده و در بین نتایج گوگل نسبت به سایر رقبای خود در رده بالاتری قرار بگیرید.
ستاره دار کردن مطالب سایت در نتایج جستجو گوگل به افزایش بازدید سایت و اعتماد بیشتر کاربران کمک میکند. با ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل بیشتر در چشم کاربران هستید و CTR شما بالاتر خواهد رفت بنابراین روی سئو سایت شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
ادامه مطلب
در این شماره خواهید خواند:
عناوین اصلی شماره ۳ معرفی انیمه های فصل بهار ۲۰۱۸ نقد انیمه megalo box معرفی کاراکتر ها و ده ها مطلب جذاب دیگر

مجله انیمیشن نقادین شماره ۳ ۷۳ صفحه قیمت ۱۰ هزار تومان

لینک خرید مجله: https://zarinp.al/230332

نقادین پایگاه تخصصی نشریات الکترونیک سینما و انیمیشن naghadin.com
بسمه تعالی
سلام
با عرض پوزش به علت تاخیر به وجود آمده در بارگذاری مطالب پرسمان حقوقی به دلیل کسالت و بیماری که عارض بنده گشته مدتی قادر به مطالعه و بارگذاری مطالب نیستم، لذا به محض این‌که از بیماری فارغ گردم سریعاً نسبت به ارائه‌ی مطالب حقوقی اقدام خواهم کرد.
پوسته مجله خبری Explicit پوسته ای بسیار پرکاربرد و کاربر پسند ، مناسب برای سایت های مجله خبری ، تفریحی ، تکنولوژی ، گیم و … میباشد. باتوجه به ویژگی های منحصر به فرد این پوسته به آسانی میتواند تمامی نیاز های شما را برطرف کند. داشتن بخش ورود و ثبت نام مختص ، امکان قراردادن آیکون ها دلخواه برای هر دسته بندی تنظیم رنگ برای هر دسته بندی هزاران ابزارک مختلف از ویژگی های برتر این پوسته میباشد.
برخی از ویژگیهای قالب مجله خبری Explicit    پشتیبانی ووکامرس +۲

به هیچ عنوان چه وبلاگ و چه وبسایت از مطالب کپی شده از منابع دیگر قرار ندهید زیرا گوگل با هوش مصنوعی خود توانایی شناخت منبع و حتی درصد کپی شدن رو دارد و در نتیجه برای شما امتیاز منفی داده می شود و در صوورت تکرار بیشتر سایت پنالتی می شود پس سعی شود در توالید محتوا 
از صفر کار تایب رو انجام دهید این امر در مورد تصاویدر هم صدق می کند .

املت ژاپنی یا تاماگویاکی یک صبحانه لذیذ و خوشمزه است که در این کشور درست می‌شود و به ذائقه ایرانی‌ها نزدیک است.
املت ژاپنی یا سوشی تخم‌مرغ، نوعی صبحانه ژاپنی است با یک چاشنی به نام داشی درست می‌شود. اگر این چاشنی را نتوانستید تهیه کنید، می‌توانید از آب گوشت، مرغ یا سبزیجات و حتی شیر استفاده کنید. برای آشنایی با طرز تهیه املت ژاپنی با مجله دلتا همراه باشید.
مواد لازم تهیه املت ژاپنی :
تخم مرغ: ۴ عدد
سویا سس: نصف قاشق چای‌خوری
شکر: یک قاشق غذا
۱- پیج گشت و گذارIntrepid Travelتعداد لایک های پیج:k۵۲۵
intrepid-travel-facebook-business-page.png
این آژانس مسافرتی برای رونق کسب‌وکارشان، پیج فیسبوک ایجاد کرده‌اند و در این پیج یک قسمت را برای نمایش سفرها، تورها و جستجوی کتاب‌های سفری اختصاص داده‌اند. کاربران می‌توانند تجربیات سفر با این آژانس را با کاربران دیگر در میان بگذارند.
معمولاً ویدیوهای مسافرتی هم پست می‌کنند تا کاربران وسوسه شوند و بار سفر را ببندند.
۲-پیج عکس Threadlessتعداد لایک های پیج:k۹۱۵
threadless-facebook-b
پایان نامه جهت اخذ درجه کارشناسی
عنوان کامل: پروزه  بررسی موتورهای تکفاز
دسته: مکانیک
فرمت فایل: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات پروژه: 61
فهرست مطالب: جهت مشاهده فهرست مطالب این پروژه اینجا کلیک نمایید
فیلم سینمایی «گوزن‌ها» به کارگردانی مسعود کیمیایی در تازه‌ترین نظرسنجی ده‌ساله مجله فیلم که به انتخاب بهترین فیلم‌های ایرانی و خارجی منتقدان اختصاص دارد، به‌عنوان بهترین فیلم تاریخ سینمای ایران انتخاب شد.
فیلم گوزن‌ها در نظرسنجی قبلی این مجله در سال ۸۸ هم این عنوان را به دست آورده و در دو نظرسنجی سال‌های ۷۸ و ۶۷ فیلم «گاو» به‌عنوان بهترین فیلم انتخاب‌شده بود.

ادامه مطلب
از این به بعد تمام پست‌ها رمز‌دار خواهد بود.
از دوستانی که وبلاگ من رو میخونن و مطالب رو دنبال می‌کنن خواهش می‌کنم آدرس وبشون رو به صورت خصوصی بذارن تا رمز ثابت مطالب عمومی براشون ارسال بشه.
مطالبی که شخصی باشن هم به نحو دیگه‌ای توی عنوانشون مشخص میشه.
ممنونم از همراهی‌تون :)

+ چقدر جای خاتون خالیه... اگه اینجا رو میخونی لطفا برگرد، دلم برات تنگ شده.
با درود بی پایان به شما خوانندگان این وبلگ امیدوارم که از خواندن مطالب این وبلگ زانوی غم بغل نگیرید و بالعکس مسرور بشوید از اینکه وقتتان رو صرف خواندن محتوای با ارزشی کرده اید .
نویسنده تاکید می نماید که هر گونه برداشت از مطالب این وبلگ آزاد بوده و خواننده مطالب مختار خواهد بود که هر طور میخواهد بهره برداری کافی برده و اگر مطالب را مفید دانست به دیگران هم به هر شکلی که مختار است معرفی نماید اینجا نه جایی برای خودنمایی است
و نه غرور و تکبر بی
بسم الله النور

سلام علیکم بزرگوارانی که در نظرات خصوصی اجازه انتشار مطالب و داستانها را داشتند هیچ اشکال شرعی ندارد و ان شاءالله  انتشار مطالب برای بقیه راهگشا باشد.
و بزرگواری که خواستند برایشان ایمیل بفرستم فعلا اینترنت قطع میباشد ان شاءالله زمانی که وصل شد برایشان میفرستم
بسم الله النور

سلام علیکم بزرگوارانی که در نظرات خصوصی اجازه انتشار مطالب و داستانهای را داشتند هیچ اشکال شرعی ندارد و ان شاءالله  انتشار مطالب برای بقیه راهگشا باشد.
و بزرگواری که خواستند برایشان ایمیل بفرستم فعلا اینترنت قطع میباشد ان شاءالله زمانی که وصل شد برایشان میفرستم
ماساژ در کشورهای مختلف
در کشورهای مختلف با روش های های مختلف که گاهی بسیار هم عجیب است مردم را ماساژ میدهند.

ماساژ درمانی به سبک های گوناگون در کشورهای مختلف

ماساژ با حوله‌ی آتشین در چین
  در کشور چین در یک روش نه چندان رایج، ماساژدهنده حوله را روی بخشی از پوست قرار می‌دهد. سپس با ریختن کمی الکل، حوله برای چند ثانیه شعله‌ور می‌شود. افرادی که به این نوع ماساژ علاقه دارند معتقدند که ماساژ با آتش به بهبود گردش خون کمک می‌کند.

ماساژ با پا
برای یادگیری بهتر زیست شناسی بهتر است این درس در برنامه روزانه قرار گیرد.
سعی کنید ابتدا روزنامه وار مطالب را بخوانید تا چکیده ای از مطالب را به خاطر داشته باشید.سپس برای بار دوم مطالب را عمقی تر و هایلایت شده بخوانید.
شکل های کتاب درسی به یادگیری شما کمک میکند.
برای تست زنی از علامت گذاری کردن تست استفاده کنید برای مثال اگر تستی را شک داشتید در کنار تست از حرف ش استفاده کنید و برای مرور بعدی تست ها این تست های نشانه گذاری شده را در اولویت قرار
درود!
پست امروزم در رابطه با ربات معروف *د مگزین اف...* یا به اختصار *F&SF* هستش... اگر تا حالا برای ایده گرفتن از مجله ها برای داستانتون یا اصلا برای خوندن داستان های علمی تخیلی به مجله ها سر زده باشید و اون هارو مطالعه کرده باشید متوجه میشید که علاوه بر سردبیر ادبی... مجله یه سردبیر هنری هم داره که زیادی تو چشم نیست و بیشتر بین *علمی تخیلی کشان*(منظور از علمی تخیلی کشان کسانی است که نقاشی های علمی تخیلی میکشند) معروف است! و نقاشی نقاش ها را برای داس
مقالات گوناگون گرافیکی
تایپوگرافی
به عنوان یک تعریف ساده و قابل مفهوم، تایپوگرافی هنر و یا فرآیند تنظیم حروف برای یک طراحی است. از شما می خواهم کمی در تعریف این موضوع مکث کنید و روی کلمه هنر تاکید بیشتری داشته باشید. چون عالی بودن یک تایپوگرافی به یک هنر قوی بستگی دارد.تایپوگرافی در گذشته و امروزدر تایپ سنتی، حروف با استفاده از بلوک حروف، یکی یکی در کنار یکدیگر قرار می گرفتند و کلمات و جملات و حتی پاراگراف ها را می ساختند. طراحان باید ساعت
إن علامة السفهاء السطحیّین على مرّ التاریخ، هو الجمود وعدم قابلیّتهم فی تشخیص الأهم عن المهم وعصیانهم على تغییر التكلیف. فإنهم یحترمون ظاهر القرآن مطلقا، ولو دعا إلى الحكمیة فی صفّین. ویحترمون دم المسلم مطلقا، ولو خرج على أمیر المؤمنین(ع). ومناسك الحج عندهم خط أحمر مطلقا، ولو كان الحسین(ع) مغادرا مكّة. والصلح مع العدوّ عندهم ذنب لا یُغفَر مطلقا، ولو كان الإمام الحسن(ع) قد اتخذ هذا القرار. لا یعقلون أن تارة یجب الصراخ وتارة یجب السكوت، وتار
به اطلاع دوستان عزیز می رسانم قصد دارم به یاری خدا صفحه ای به نام قهرمان من در این وبلاگ ایجاد نمایم که کل مطالب آن در ارتباط با سردار شهید قاسم سلیمانی باشد. در همین راستا از همه دوستان دعوت می کنم کلیه مطالب شامل متن، عکس و فیلم مربوط به این شهید عزیز را در اختیار بنده قرار دهند. مراجعه حضوری، ایمیل یا هر نوع روش ارتباطی دیگر برای این منظور مناسب خواهد بود. در صورت تمایل مطالب مذکور با نام خود شخص منتشر خواهد شد. لطفا جبهه فرهنگ را جدی بگیریم
با سلام خدمت همه شما هم کلاسی ها و بازدید کنندگان گرامی
کلیه فایل و سایر مطالب درسی در این وبلاگ قرار میگیرد
برای راحتی کار شما عزیزان مطالب دسته بندی شده و هر مطلب در دسته مربوط به خود قرار خواهد گرفت
لطفا با نظراتتون برای پیشرفت کار به ما کمک کنید
با تشکر
اگر اهل وبگردی هستید اما گاهی سوژه خوبی برای جستجو نمیابید چرا با قطار وبگردی همراه نمی شوید؟
قطار یک سایت اشتراک لینک فارسی است، که درباره موضوعات گوناگون و توسط کاربران عضو به روزرسانی می‌شود و هر لحظه حاوی جدیدترین لینک‌ها و مطالب مفید و جذاب وب می باشد.

هر نوع سلیقه ای که داشته باشید، در قطار وبگردی هموراه محتوایی که به دردتان بخورد وجود دارد. این لینک یکی از صفحات قطار است، و به این صورت عمل می کند که در صفحه اول قطار عنوان خبرها و مق
در این آموزش از اف تی سنتر قصد معرفی افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه‌های اجتماعی را داریم که با استفاده از این افزونه قادر به ساخت دکمه اشتراک گذاری مطالب در وردپرس خواهید بود و میتوانید امکان اشتراک گذاری نوشته‌های سایت را به راحتی برای بازدیدکنندگان سایتتان فراهم کنید. پس اگر شما هم به دنبال راهی مناسب برای نمایش دکمه اشتراک گذاری در نوشته وردپرس هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
LSF بی تردید روز به روز جایگاه مناسبتری را در بازار ساخت و ساز کسب خواهد کرد چرا که این نوع از ساختمان در مقایسه با سایر روشهای استاندارد ، از قیمت تمام شده بسیار مناسبتری برخوردار است. در مجموع با توجه به شرایط نوین شکل گرفته در جهان و با لحاظ کلیه ملاحظات زیست محیطی ، توجیهات اقتصادی ، شرایط گوناگون و متنوع اقلیمی ، مسأله انرژِی ، نیروی انسانی مورد نیاز برای اجرای پروژه های ساختمانی و بالاخره موضوع بهره برداری از ساختمان ، روش LSF به عنوان یک
اولین شماره نشریه دیجیتالی کلینیک برای مخاطبان و همراهان دوست داشتنی کلینیک
دانلود رایگان، مخصوص اولین شماره و هدیه نوروزی به شما

کاری از کلینیک مشاوره میرموسوی؛  پذیرش: 02177249607
مجله روانشناسی
چرا مجله روانشناسی؟ آنهم دیجیتال!
این روزها حوصله ی مردم برای مطالعه کتاب ها و مجله ها کم شده، کافی ست بدانند با نشریه ای روبرو هستند که صفحات زیادی دارد. از خیر مطالعه ی آن می گذرند. به همین راحتی!
حال اگر در دسترسشان نباشد و مجبور باشند مسافتی را طی
مجله اینترنتی حنانه، حامی کودکان اتیسم
مجله حنانه صفحه ای راه اندازی شده برای کودکان اتیستیک که شامل محتوا و معرفی مراکز درمانی برای این کودکان است. شما هم می توانید با معرفی پیج و این صفحه به عزیزانی که درگیر این اختلال هستند کمک کنید.تبلیغات و معرفی مراکز و خیریه ای اتیسم در این صفحه و پیج اتیسم رایگان است و برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه و پیج اتیسم شوید.
جهت تمایل به همکاری با مجله اتیسم با نام خودتان به پیج ما و از طریق دایرکت با ما در تماس
کیس ریپورت ویدیویی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان یکی از پنج مقاله برتر ژورنال معتبر جراحی چاقی (Obesity Surgery) انتخاب شد.

دکتر محمد کرمان ساروی، فلوشیپ‌ فوق تخصصی لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی(جراحی درون بین) و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: در این کیس ریپورت ویدیویی سومین مورد عارضه نادر فتق فضای پترسون در افراد تحت جراحی مینی بای پس(تک آناستوموزی) در دنیا گزارش شده است.

وی خاطرنشان کرد: عمل مینی بای پس، یکی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سکوت